Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. zachodnio-pomorskie » Koszalin »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Koszalinie

Polecamy


Share |

Koszalin - Dla aktywnych

Poniżej znajduje się lista dla aktywnych w Koszalinie. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Dla aktywnych, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Koszalin - Dla aktywnych to jedna z kategorii związanych z aktywnym wypoczynkiem w Koszalinie. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami poświęconymi atywnym formom spędzania czasu. Dzięki miejscom z tej kategorii masz szanse podbudowac swoje zdrowie :D

Przystań Jachtowa WOPR

Adres: Koszalin, Łabusz
Telefon: +48 (94) 345-25-00

Przystań jachtowa istniejąca od 2004 roku mieści się w Łabuszu, przynależącym do Koszalina od 2010 roku. znajduje się ona pod opieką Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego i Ochotniczej Straży Pożarnej.

zobacz szczegóły

Zobacz także dla aktywnych w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Dąbki - ok. 23 km, Białogard - ok. 24 km, Kołobrzeg - ok. 38 km

« Baza turystyczna w Koszalinie - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "dla aktywnych - Koszalin " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy dla aktywnych w Koszalinie.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.