Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. zachodnio-pomorskie » Międzyzdroje »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Międzyzdrojach

Polecamy


Share |

Międzyzdroje - Muzeum

Poniżej znajduje się lista muzeów w Międzyzdrojach. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Muzea, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Międzyzdroje - Muzeum to jedna z kategorii związanych z sztuką i kulturą w Międzyzdrojach. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty poszerzające horyzonty kultulralne i sprawiące sporą przyjemność naszym zmysłom artystycznym.

Eureka

Adres: Międzyzdroje, Bohaterów Warszawy 19
Telefon: +48 (91) 328-25-70

Eureka to interaktywna wystawa doświadczeń fizycznych, którą porównać można do naukowego wesołego miasteczka, gdzie poprze zabawę poznaje się funkcjonowanie różnych mechanizmów i zjawisk.

zobacz szczegóły

Gabinet Figur Woskowych

Adres: Międzyzdroje, Bohaterów Warszawy 19
Telefon: +48 (91) 328-25-70

Gabinet Figur Woskowych w Międzyzdrojach to jedno z większych muzeum tego rodzaju w całej Polsce. Muzeum zlokalizowane jest w Domu Kultury, w niedalekiej odległości od centrum miasta i Promenady Gwiazd.

zobacz szczegółyPlanetarium

Adres: Międzyzdroje, Bohaterów Warszawy 19
Telefon: +48 (91) 328-25-70

Planetarium w Międzyzdrojach to jedno z najnowocześniejszych obiektów tego typu na terenie Polski. Wizyta w nim to niepowtarzalna i zapierająca dech w piersiach podróż do odległych gwiazd, wybuchających supernowych i gigantycznych mgławic. To również podróż odkrywająca tajemnice zjawisk przyrodniczych i narodzin wszechświata.

zobacz szczegółyZobacz także muzea w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Świnoujście - ok. 13 km, Kamień Pomorski - ok. 21 km, Gryfice - ok. 49 km

Polecamy także: kwatery prywatne w Międzyzdrojach

« Baza turystyczna w Międzyzdrojach - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "muzeum - Międzyzdroje " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy muzeów w Międzyzdrojach.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.